Skip to main content

Britse korthaar dekkater créme wit met DBE

Herplaatsing NIEUW
Prijs: 2.000,00 2000
Catterynaam Hairyshouse
Contact persoon Melina van Leeuwen
Lid van Vereniging ARBC
Type aanbieder Particuliere aanbieder
Telefoonnummer 06-27011394
Facebook pagina Hairyshouse
instagram pagina ---
Geplaatst 04-07-2026

Omschrijving

Deze lieve crème witte bicollor dekkater Dior is zeer bijzonder door zijn Dominante Blue Eyes gen. Wat het DBG bijzonder aantrekkelijk maakt voor fokkers is dat de kittens kans hebben op 2 blauwe ogen of odd eyes. Foto' staan voorbeelden van zijn nakomelingen.

Dior komt uit een speciaal fokprogramma, dit fokprogramma komt uit Ukraine waar de originele, eerste en natuurlijke DBE katten zijn ontstaan. Dior heeft een speciale eekende DBE stamboom.

Hij is getest op fiv, felf, PDK, HCM en alle andere aangeboren afwijkingen. Hij is ingeënt en klaar voor zijn nieuwe avontuur.

Alleen fokkers die ervaring hebben met het DBG kunnen deze verantwoordelijkheid op zich nemen. Mocht je meer informatie willen en willen fokken met dit gen neem gerust contact op.

Dior heeft bloedgroep B

Is drager van de kleur chocolat

Is zeer lief voor de poes

Heeft zelfs de moeilijkst te dekken poes succesvol gedekt.


Specifieke details

(Stamboom) naam kat Dior von Miesachtel
Kleur Crème wit bicolor
Geboortedatum 01-09-2023

Locatie

Noord-Holland, Nederland
Beverwijk

Advertentie details

Adv. ID 15197
Weergaven 58
Bewerkt 04-07-2026
Verloopt 02-09-2026
In categorieën Brits Korthaar